Oprava umývačiek riadu, pračiek a sušičiek bielizne

Vykonávame opravy práčok, opravy umývačiek a samozrejme aj záručný a pozáručný servis nielen pre práčky a umývačky, ale aj ďalšie elektrospotrebiče. Opravy práčok vykonávame za využitia bohatých skúseností v odbore. Všetky opravy práčok vypracovávame tak, aby vám práčka spoľahlivo slúžila po čo najdlhšiu dobu. Opravy práčok a ďalšie služby využívajú predovšetkým zákazníci z okresu Bratislava a širokého okolia.

Oprava umývačky riadu

Ak sa na vašej umývačke vyskytla porucha, tak je riešením nás kontaktovať, pretože ponúkame aj opravy umývačiek. Sme tu preto, aby sme našim zákazníkom poskytli profesionálne zabezpečené opravy umývačiek. Pri vykonávaní každej opravy umývačiek dbáme na poctivú kvalitu odvedenej práce. Vďaka tomu náš servis uspokojil dlhý rad zákazníkov, ktorí sa k nám radi a s dôverou opätovne vracajú.

Záručný servis

Zistili ste pri používaní práčky, umývačky riadu, alebo ďalšieho elektrospotrebiča závadu, ktorú potrebujete odstrániť? Je stále možné využiť záručný servis? Potom neváhajte využiť náš záručný servis, ktorý zabezpečujeme predovšetkým pre zákazníkov z okresu Bratislava a okolie. Záručný servis vykonáva náš skúsený a pre svoju činnosť vysoko kvalifikovaný pracovník. Ak by ste chceli využiť náš záručný servis, neváhajte nás kontaktovať. Záručné opravy značky Electrolux, AEG a Zanussi.

Pozáručný servis

Je váš spotrebič už po záruke? Potom sa obráťte na náš pozáručný servis a tiež Vám pomôže v prípade ťažkostí. Všetok pozáručný servis vykonávame tak, aby sme našim zákazníkom poskytli vždy nadštandardné služby. Vďaka neustálemu prispôsobovaniu sa dobe vykonávame pozáručný servis vždy najlepšie, ako to je možné. Ak by ste mali záujem využiť náš pozáručný servis, navštívte nás a my vám radi poradíme. Pozáručný servis vykonávame pre totožné značky ako pre záručný servis.

Okrem servisu a opráv Vám môžeme pomôcť vymeniť staré elektrospotrebiče pre vašu domácnosť za nové. Pri výbere práčky, sušičky alebo umývačky vám radi poradíme, ktorý je pre vás najvhodnejší. Ak nechcete voľbu elektrospotrebiča zanedbať, obráťte sa na nás.

Image