Oprava pračiek a oprava umývačky

Pokazil sa Vám doma nejaký elektrospotrebič a hľadáte kvalitný servis s dlhoročnou praxou? Potom ste na správnej adrese. Opravami práčok a elektrospotrebičov sa v Bratislave zaoberáme už od 35 rokov. Vykonávame opravy takých elektrospotrebičov, ako sú práčky, umývačky, sušičky všetkých rozličných modelov. Vykonávame autorizovaný záručný servis značiek AEG, Electrolux a Zanussi. V prípade záujmu sme schopný poskytnúť aj poradenstvo pri riešení opráv alebo výbere nového modelu elektrospotrebiča.

Zaujíma Vás, akým spôsobom bude prebiehať servis Vašej práčky, umývačky prípadne iného elektrospotrebiča?

Vo väčšine prípadov vykonávame všetky opravy priamo doma u zákazníkov. Záleží ale na zložitosti opravy. Pre náročnejších opravy zabezpečíme dopravu Vášho elektrospotrebiča do našej dielne.

Ako dlho trvá bežná oprava práčok?

Celková priemerná doba od prvého kontaktu, až po opravu Vašej práčky či iného elektrospotrebiča do funkčného stavu sa pohybuje okolo troch pracovných dní. Kľúčovú úlohu v tom zohráva dostupnosť objednávaných náhradných dielov, naša vyťaženosť atď. Väčšinu opráv sme schopný realizovať počas jednej (jednoduchšie opravy) až dvoch návštev u Vás doma. Pri prvej návšteve je väčšinou potrebné odhaliť závadu a dohodnúť sa na cene opravy. Samotná oprava je potom uskutočnená pri druhej návšteve.

Aké sú ceny za opravy pračiek v Bratislave?

To je otázka, ktorú nemožno všeobecne odpovedať. Celkovú cenu opravy zásadným spôsobom ovplyvňuje rozsah škôd spôsobených poruchou a teda cena náhradných dielov, ktoré budú potrebné k oprave Vášho elektrospotrebiča. Cenu opravy Vám oznámime, keď zistíme aká chyba sa na Vašom elektrospotrebiči vyskytuje a čo všetko sa poruchou poškodilo.

Image