Aké značky spotrebičov opravujeme?

Veľa našich klientov nás kontaktuje s otázkou ohľadom značiek práčok, sušičiek a umývačiek riadu, na ktoré poskytujeme autorizovaná záručný i pozáručný servis. Preto sme si pre Vás pripravili kratší článok o jednotlivých značkách a výrobcoch týchto spotrebičov.

Electrolux

Výrobky švédskej firmy Electrolux znamenajú záruku kvality a dobrej starostlivosti o zákazníka. Táto povesť je doslova vydrená viac než storočím usilovnej práce na vývoji nových technológií. Kým na prahu minulého storočia bol novinkou elektrický vysávač, v jeho polovici vstavané spotrebiče, na prahu 21. storočia už sú to napríklad ekovysavače z plastu z morského dna. Vznik firmy Electrolux je spätý s menom marketingového génia Axela Wenner-Grana. Ten sa ako radový pracovník podieľal na vývoji ťažkopádneho vysávača Santo vo viedenskej filiálke. Po návrate späť do Štokholmu zhromaždil skupinu spolupracovníkov a na základe nadobudnutých skúseností prišiel s domácim vysávačom Lux 1. Čoskoro uvádza na trh tiež domáce absorpčnou chladničku a nedlho potom vzduchom chladený typ s natoľko úspešným systémom chladenia, že ho (až na použité chladivo) používa dodnes celý svet.

AEG

Spotrebiče AEG, ktoré patria do skupiny najväčšieho svetového výrobcu domácich spotrebičov Electrolux AB, sa prostredníctvom svojich produktov zameriava na zákazníkov, ktorí sú orientovaní predovšetkým na výkon a prvotriednu kvalitu. Filozofiu značky AEG jasne vystihuje slogan: PERFEKT IN FORM UND FUNKTION - PERFEKTNÝ TVAR I FUNKCIE. Značka AEG má veľmi dlhú históriu, ktorá zasahuje až do predminulého storočia - do roku 1889. AEG kladie dôraz predovšetkým na nadšenie pre techniku, kvalitu, trvanlivosť a jasný, štruktúrovaný dizajn. Medzi najoceňovanejšie produkty značky patria predovšetkým chladničky a umývačky riadu. Vedľa týchto klasických kuchynských spotrebičov nájdete v portfóliu firmy aj špičkové práčky AEG, ktoré sú vyrábané vo všetkých obvyklých prevedeniach - vybrať si môžete napríklad práčky AEG s predným plnením, vstavané aj voľne stojace. Na základe výsledkov rozsiahlej revízie v roku 2003, sa značka výraznejšie prezentuje svojím profilom a uvedomelým vyzdvihovaním hodnôt, ktoré rozvíjala od založenia v roku 1889. V súlade s týmito hodnotami, ktoré sú založené na rozsiahlom prieskume postojov zákazníkov, sa AEG prezentuje v celej Európe ako špičková značka zameraná na náročných zákazníkov orientovaných na výkon.

Zanussi

Bez preháňania možno povedať, že Zanussi je synonymom pre biele spotrebiče vo vašej kuchyni. Zahŕňa značky Zanussi Professional, Electrolux, Molteni a Dito Electrolux. "My v Zanussi sa vám snažíme uľahčiť život." To je heslo talianskej firmy, ktorá sa špecializuje ako na domácnosti, tak na veľkospotrebiteľov. Spoločným znakom všetkých spotrebičov je inovácia. Výrobné rady sú neustále vylepšované a zdokonaľované ako po technickej tak dizajnovej stránke. Zanussi skutočne patrí medzi veľmi obľúbené značky v oblasti kuchynskej elektroniky. Je známa po celom svete, ako kvalitný výrobca elektroniky. Všetko vzniklo v roku 1916, kedy Antonio Zanussi v severovýchodnom Taliansku začal vyrábať sporáky. V 50.rokoch 20.storočia viedol už spoločnosť Antoniov syn Lin. V tej dobe mala firma cez 300 zamestnancov a bola svojimi plynovými sporákmi známa po celej Európe. Tieto sporáky predbehli dobu svojím výkonom a jednoduchosťou. O tridsať rokov neskôr sa značka Zanussi stala súčasťou skupiny Electrolux AB Stockholm. Samotná značka Zanussi Professional vznikla spojením skúseností a znalostí dvoch veľkých spoločností - talianskych výrobcov domácich spotrebičov Zanussi a Zoppas. Tým značka Zanussi mohla ďalej pokračovať vo vývoji spotrebičov. Vďaka bohatým skúsenostiam, ktoré získala za posledných päťdesiat rokov neustáleho vývoja, si značka Zanussi drží na trhu prvú priečku.

Image